Наші контакти
Україна, 46011, м.Тернопіль, вул. Гетьмана П. Дорошенка, буд.4

тел.: (067) 353-57-37, (067) 350-37-75, (067) 709-07-95 факс: (0352) 51-48-08

 

             Лак Агро Клаас

 

Назва

Катал. Номер

1 Ланка 19,05*13,5 плоска 002858.0 Claas 002858.0
2 Ланка  19,05*13,5 фігурна 002858.0 Claas 002859.0
3 Шпонка 007615.0 Claas 007615.0
4 Втулка 008514.0 Claas 008514.0
5 Втулка 008533.0 Claas 008533.0
6 Втулка 008534.0 Claas 008534.0
7 Втулка 008543.0 Claas 008543.0
 8 Втулка 008545.0 Claas 008545.0
9 Втулка 008550.0 Claas 008550.0
10 Втулка 008551.0 Claas 008551.0
11  Втулка 008552.0 Claas 008552.0
12 Втулка  008553.0 Claas 008553.0
13 Втулка 35х39х13 008559.0 Claas 008559.0
14 Втулка ексцентрика  Claas 008560.1
15 Датчик 010411.5 Claas 010411.5
16 Сенсор 011780.0 Claas 011780.0
 17 Вимикач 013082.0 Claas 013082.0
18 Датчик оборот. двиг. 013230.0 Claas 013230.0
19 Вимикач кінцевий 013510.1 Claas 013510.1
19 Лампочка галогенна 013730.0  Claas 013730.0
 20 Втулка 060015.0 Claas 060015.0
 21 Втулка 060016.2 Claas 060016.2
22 Ніж  173х50х3 060017.2 Claas  060017.2
23 Ніж  173х50х4 Biso 28.345.115 060017.2-4 Claas 060017.2-4
24 Ніж січкарні 060030.0 Claas 060030.2
24 Ремінь січкарні SPC 3550 060306.3 Claas 060306.3
25 Ремінь січкарні 22*8220 061353.1 Claas 061353.1
26 Ніж  177х60х5.5 065641.0 Claas  065641.0
27 Коса жатки 7.5 м на болтах 670248.2 Claas 670248.2
28 Решітка 071521.1 Claas 071521.1
29 Стакан н/підкачки 077447.0 Claas 077447.0
30 Диск щеплення 077472.0 Claas 077472.0
31 Золотник варіатора 084105.0 Claas 084105.0
32 Шток циліндра. накл. кам. Ø 087235.1 Claas 087235.1
33 Бак масляний 089650.0 Claas 089650.0
33 Золотник варіатора 089810.0 Claas 089810.0
34 Фільтр  131420.1 Claas 131420.1
35 Кільце 132317.0 Claas 132317.0
36 Фільтр  133602.0 Claas 133602.0
37 Фільтр масляний 133633.2 Claas 133633.2
 38 Бичі лівий 174765.0 Claas 174765.0
 39 Бич правий 174766.0 Claas 174766.0
40 Вал соломотряса 176968.0 Claas 176968.0
41 Бичі барабана /к-т 6шт/1580мм 177533.0 Claas 177533.0
42 Бич барабана 181743.0 Claas 181743.0
43 Бич барабана 181744.0 Claas 181744.0
44 Підшипник timkеn B-3416 213304.0   Claas 213304.0 
45 Манжета AS54х81х10 213307.0  Claas 213307.0 
46 Кільце резин. 95*2,5 213409.0 Claas 213409.0
47 Підшипник 6306 2RS 215048.0 Claas 215048.0
 48 Болт М18х2х45 215351.0 Claas 215351.0
49 Підшипник 3004 2RS 215618.0 Claas 215618.0
50 Підшипник сітки 215961.1 Claas 215961.1
51 Підшипник 6004 2RS 216039.0 Claas 216039.0
52 Підшипник ротора 216088.0  Claas 216088.0
52 Сальник 60*75*8 218159.0 Claas 218159.0
53 Сальник 50*80*8*8 218160.0 Claas 218160.0
 54 Болт М8х35 233486.0 Claas 233486.0
 55 Болт М6х40 напівпотайний 235343.1 235343.1
56 Заклепка 235464.0 Claas 235464.0
56 Болт М10х50х29 шестигран 235534.1 Claas 235534.1
57 Болт М10х60 ISO 4014 235536.0 Claas 235536.0
58 Болт 235542.0 Claas 235542.0
59 Штопор  235680.3 Claas 235680.3
60 Втулка підшипника 235882.0 Claas 235882.0
 61 Болт М8х16х10 236438.0 Claas 236438.0
 62 Болт М10х60 напівпотай з гайкою 236462.0 Claas 236462.0
63 Болт М10х20х12 DIN 603 236510.0 Claas 236510.0
64 Підшипник 6204 2RS 236752.0 Claas 236752.0
64 Заклепка Claas  237054.0 6x30 
237054.0
65 Болт 6-гр. М10х25 237383.0 Claas 237383.0
66 Болт 6 -гр. М10х16 237570.0 Claas 237570.0
67 Штифт 237799.0 Claas 237799.0
68 Підшип. штифт. бар. 238280.3 Claas 238280.3
69 Підшипник 6208 2RS 238504.0 Claas 238504.0
70 Кільце резин. 44,2*3 238774.0 Claas 238774.0
71 Штуцер 238967.0 Claas 238967.0
72 Підшипник 6005 2 RS cx / Г 238999.1  Claas 238999.1
72 Підшипник 20210 /FAG/ 239123.0  Claas 239123.0
73 Підшип. Січкарні 239223.0 Claas 239223.0
74 Підшипник 6212 2RS 239257.0 Claas 239257.0
75 Підшип. штифт. бар. 243373.0 Claas 243373.0
76 Підшипник 62112RS  244275.0 Claas 244275.0
77 Болт М12х25 шестигр. 244387.0 Claas 244387.0
78 Шпонка 14х9х63 з головкою 244810.0 Claas 244810.0
79 Болт М10х25х20 502511.0 Claas 502511.0
80 Зірочка Р Z14 натяжна 503937.2 Claas 503937.2
81 Зірочка натяжна в зборі 503995.0 Claas 503995.0
82 Ланцюг трансп. наклонної камери 540034.0 Claas 540034.0
83 Шнек  543092.1 Claas 543092.1
84 Ремінь січкарні 544172.0 Claas 544172.0
85 Блок клапанів 544476.0 Claas 544476.0
86 Фільтр повітря 545993.0 Claas 545993.0
87 Фільтр повітря 545994.0 Claas
545994.0
88 Ланцюг елеватора в зборі 549536.0 549536.0
89 Решето пластинчаcте  553541.1 Claas 553541.1
89 Підшипник YET 208 560212.1 Claas 560212.1
 90 Шланг 585989.1 Claas 585989.1
90 Фільтр 602390.0 Claas 602390.0
91 Сегмент 603016.0 Claas 603016.0
92 Накладка  603309.0 Claas 603309.0
93 Глазок пальця шнека 603754.2 Claas 603754.2
94 З"єднання 603949.0 Claas 603949.0
95 Дека барабана крайня 600471.1 Claas 600471.1
95 Вал D26x293 верх.зернов.елеват 605127.3 Claas 605127.3
96 Шестерня 605791.1 Claas 605791.1
97 Ланцюг 608716.0 Claas 608716.0
98 Болт М12х95х18 ISO 4014 608850.0 Claas 608850.0
99 Ремінь колос.+зерн. 609762.0 Claas 609762.0
100 Ремінь 609823.0 Claas 609823.0
101 Ремінь варіатора барабана 609823.0 Claas 609823.0
102 Втулка ексцентрика 609935.1 Claas 609935.1
103 Напівкорпус підш.206  610446.0 Claas 610446.0
104 Підшипник SA 206 610448.0 Claas 610448.0
105 Підшипник в зборі 206 610449.0 Claas 610449.0
106 Кільце 610477.0 Claas 610477.0
107 Сегмент Claas 80-4-0031 83х76х2.7 611203.1 Claas 611203.1
108 Сегмент Claas 80-4-0041 83х76х2,7 611203.1  Claas 611203.1 
109 Притискувач ножа Claas (6130172) Claas 613017.2
109 Пружина 615308.0 Claas 615308.0
110 Планка  615891.0 Claas 615891.0
111 Підшипник YEN 207 / SA 207 616066.0 Claas 616066.0
112 Зажим 616067.1 Claas 616067.1
113 Амортизатор (0006164080) Claas 616408.0
113 Молоточки барабана 617631.0 Claas 617631.0
114 Корпус підшипника 618254.2 Claas 618254.2
115 Транспортер колосовий 618600.0 Claas 618600.0
116 Пластина направляюча 619298.2 Claas 619298.2
117 Накладка наклоннної камери 619510.1 Claas 619510.1
118 Підшипник 6203 2RS cx Claas 6203 2RS cx
119 Підшипник 6205  2RS cx Claas 6205  2RS cx
120 Вимикач вентилятора 622765.0 Claas 622765.0
121 Сітка пал.бака 624003.1 Claas 624003.1
122 Ричаг 626012.1 Claas 626012.1
123 Зажим 626265.0 Claas 626265.0
124 Болт пятки коси  626406.0 Claas 626406.0
125 Болт з гайкою рифлений 626407.1 Claas 626407.1
126 Пятка коси /670406.1/  Claas 626411.1
127 Втулка 626510.0 Claas 626510.0
128 Кулачок ножевий 626748.0 Claas 626748.0
129 Прижим коси 626749.0 Claas 626749.0
130 Пружина грабель 626987.0 Claas 626987.0
131 Втулка 628714.1 Claas 628714.1
132 Суппорт 628878.0 Claas 628878.0
133 Зажим 629265.0 Claas 629265.0
134 Вилка з різьбою  629571.0 Claas 629571.0
 135 Ремінь 629836.0 Claas 629836.0
135 Втулка 629841.0 Claas 629841.0
136 Маслопровід  629846.0 Claas 629846.0
136 Втулка 630149.0 Claas 630149.0
137 Зірочка наклонної камери 630351.0 Claas 630351.0
138 Корпус піддшипника в зборі 630357.0 Claas 630357.0
139 Лента ущільнення 630425.4  Claas 630425.4
139 Планка транспортера ліва 630565.2 Claas 630565.2
140 Планка транспортера права 630566.0 Claas 630566.0
141 Ланцюг ТПК 108 ланок 18 планок підсилений 630567.2 Claas 630567.2
142 Планка направляюча 630570.0 ТПК 52х8х444 Claas 630570.0
143 Елемент кінцевий лівий 630679.5 Claas 630679.5
144 Елемент кінцевий правий 630684.5 Claas 630684.5
145 Планка 630748.1 Claas 630748.1
145 Деталь 633157.0 Claas 633157.0
146 Кільце разин., ущільнення 633306.0 Claas 633306.0
147 Кільце резин. 30,2*3 633531.0 Claas 633531.0
148 Підшипниковий вузол 636340.0 Claas 636340.0
149 Підшипник YEN 205 636341.0 Claas 636341.0
150 Корпус підшипника 636343.0 Claas 636343.0
151 Вал конпривода 637688.0 Claas 637688.0
152 Втулка 22.05х28х32х21 підшип. 637779.0 Claas 637779.0
153 Шестерня загр. ред. 639590.0 Claas 639590.0
154 Кінцевик вала шліцевий 639591.1 Claas 639591.1
155 Зірочка  Z14/14 прив.вигр.устр. 642485.0 Claas 642485.0
156 Зірочка 642490.1 Claas 642490.1
157 Ланцюг 642492.0 Claas 642492.0
158 Фільтр повітряний  643169.1 Claas 643169.1
159 Фільтр повітряний вставка 643331.1 Claas 643331.1
160 Вал вільчатий 643403.1 Claas 643403.1
161 Редуктор приводу ножа  643656.1 Claas 643656.1
162 Вал редуктора 643682.0 Claas 643682.0
163 Ремінь 644014.1 Claas 644014.1
164 Ремінь 644015.1 Claas 644015.1
165 Ремінь 644016.1 Claas 644016.1
166 Ремінь 644368.0 Claas 644368.0
167 Ремінь 644391.0 Claas 644391.0
168 Ремінь 644538.0 Claas 644538.0
169 Ремінь 644539.0 Claas 644539.0
170 Корпус 644700.1 Claas (original) 644700.1
170 Вал Class D40*1933 проміжний ТПК 645006.3 Claas 645006.3
171 Корпус підшипника в зборі 645007.0 Claas 645007.0
172 Зірочка 645333.1 Claas 645333.1
173 Корпус підш.верх.вала ТПК 645007.0 Claas 645007.0
174 Ланцюг 646128.0 Claas 646128.0
175 Сайлентблок решетного стану 647429.0 Claas 647429.0
176 Сайлентблок 647430.0 Claas 647430.0
177 Сайлентблок 647431.0 Claas 647431.0
178 Сайлентблок 647464.0 Claas 647464.0
179 Сайлентблок 647465.1 Claas 647465.1
180 Палець шнека 648068.3 Claas 648068.3
164 Накладка фрикційна 648507.1 Claas 648507.1
165 Ланцюг 650191.2 Claas 650191.2
166 Вилка кардана приводу жатки 650250.0 Claas 650250.0
167 Кардан 650459.0 Claas 650459.0
168 Зірочка ТПК 650787.0 Claas 650787.0
169 Зірочка Z9d50 верх. валаТПК 650869.0 Claas 650869.0
170 Щуп 650900.0 Claas 650900.0
171 Держак  650902.0 Claas 650902.0
172 поводок 650903.0 Claas 650903.0
173 Заглушка пластм. 653906.0 Claas 653906.0
174 Ремінь HB 1420 656028.0 656028.0
175 Фільтр паливний 657288.1 Claas 657288.1
176 Повітряний фільтр попередній 657498.0 Claas 657498.0
177 Датчик температури 657568.0 Claas 657568.0
178 вентилятор 657691.0 Claas 657691.0
179 Крильчатка вентилятора 657693.2 Claas 657693.2
179 Ремінь 661345.0 Claas 661345.0
179 Тримач ролика 661385.0 Claas 661385.0
180 Ремінь 661451.0 Claas 661451.0
181 Пружина 51х271 вала соломотряса 661635.0 Claas 661635.0
182 Пружина 51х321 вала соломотряса 661636.1 Claas 661636.1
183 Корпус підшипника 662624.0 Claas 662624.0
184 Молотки/58мм/барабана прискор. 663157.0 Claas 663157.0
185 Підбарабання 663970.0 Claas 663970.0
186 Пятка коси 666743.1 Claas 666743.1
187 Пластина ножа 666745.0  Claas 666745.0
187 Кільце розпірне 667319.1 Claas 667319.1
187 Ремінь 667458 0 Claas 667458 0
188 Корпус підшипника в зборі 667618.0 Claas 667618.0
189 Ремінь конпривода 667881.0 Claas 667881.0
190 Чистік сітки бочки 668065.0 Claas 668065.0
191 Втулка бортової 669463.0 Claas 669463.0
192 Втулка 60х65х40 669487.0 Claas 669487.0
193 Зірочка 670203.0 Claas 670203.0
194 Зірочка 670228.0 Claas 670228.0
195 З"єднання 670251.0 Claas 670251.0
196 З"єднання 670252.0 Claas 670252.0
197 Сошка 670392.0 Claas 670392.0
 198 Ричаг 670392.3 Claas 670392.3
198 Головка ножа  (626411.1) 670406.1 Claas 670406.1
199 Ніж жа30х34х6 тки 6,6м /на болтах/ 670423.1 Claas 670423.1
200 Вал з фланцем 670717.1 (355728.0)  Claas 670717.1
200 Вал соломотряса пер 5-ти клав. 670945.4 Claas 670945.4
201 Ремінь 671013.1 Claas 671013.1
202 Зірочка натяжна 673309.1 Claas 673309.1
203 Втулка 30х34х6 673665.0 Claas 673665.0
204 Зірочка ниж. кол. z 7 674143.4 Claas 674143.4
205 Зірочка зернового елеватора Z7 d35 674406.1 Claas 674406.1
206 Палець 676235.4 Claas   676235.4
207 Палець 80-4-0632 676241.4/626296.1 Claas 676241.4/626296.1
208 Ланцюг 676277.0 Claas 676277.0
209 Палець коси жатки 626295 Claas 626295
210 Втулка 677876.0 Claas 677876.0
211 Підшипник деревяний 678258.2 Claas 678258.2
212 Колодка 678440.2 Claas 678440.2
213 Вал соломотряса задній 6-ти клап. 678513.3 Claas 678513.3
214 Підшипник дерев. 678522.2 Claas 678522.2
215 Зірочка верх. кол. z 7 678856.2 Claas 678856.2
216 Ланка 38.4х25.8х8.3 з накладк. 680493.1 Claas 680493.1
217 Ланка 38.4х25.8х8.3 перехідна 680584.1 Claas 680584.1
218 Ланка 38.4х25.8х8.3 внутрішня  680611.1 Claas 680611.1
219 Транспортер зерновий 682757.0 Claas 682757.0
220 Зірка вигружного шнека 50 Z 682993.1 Claas 682993.1
 221 Втулка 18х24х18 683371.0 Claas 683371.0
 222 Салейнтблок 687355.0 Claas 687355.0
223 Поворотна цапфа 694207.1 Claas 694207.1
224 Поворотна цапфа 694208.1 Claas 694208.1
225 Трос гідрост. 069643.1 Claas 069643.1
226 Сапун 697799.1 Claas 697799.1
227 Трубка  715166.0 Claas 715166.0
228 Фільтр паливний 723697.1 Claas 723697.1
229 Зірочка 734986.1 Claas 734986.1
230 Вал 735331.1 Claas 735331.1
231 Транспортер колосовий 735367.0 Claas 735367.0
232 Ковпачок барабана 735596.0 Claas 735596.0
232 Ущільнення комбайна 735716.0  Claas 735716.0
233 Шестерня загр. редук. z 16 735888.0 Claas 735888.0
234 Зірочка ниж.зерн. z 11 735895.0 Claas 735895.0
235 Зірочка верх. зерн.z 11 735896.0 Claas 735896.0
236 Кінцівик вала шліцевий 735898.0 Claas 735898.0
237 Транспортер зерновий 735916.0 Claas 735916.0
238 Зірочка 735949.2 Claas 735949.2
239 Планки ротора 736688.1 Claas 736688.1
240 Планки ротора 736689.1 Claas 736689.1
241 Втулка  736871.0 Claas 736871.0
242 Ніж січкарні 736872.0М 4мм Claas 736872.0
243 Втулка  736922.2 Claas 736922.2
 244 Рукав високого тиску 738442.0 Claas 738442.0
245 Амортизатор 739007.1 Claas 739007.1
245 Амортизатор газовий 739047.0 Claas 739047.0
246 Ремінь МКШ 742025.0 Claas 742025.0
 247 Салейнтблок 751251.0 Claas 751251.0
 248 Салейнтблок 751252.0 Claas 751252.0
249 Сайлентблок грохота 751335.0 Claas 751335.0
250 Планки ротора 752874.2 Claas 752874.2
251 Планки ротора 752879.2 Claas 752879.2
252 Зірочка 2-рядна шнек 754009.0 Claas 754009.0
253 Ланцюг 754315.1 Claas 754315.1
254 Планки ротора 754324.1 Claas 754324.1
255 Планки ротора 754325.1 Claas 754325.1
256 Ланцюг 755508.0 Claas 755508.0
257 Ніж січкарні GL.M.B.  755787.1 Claas 755787.1
257 Ніж січкарні 755874.0  Claas 755874.0
258 Щиток 755995.0 Claas 755995.0
259 Планки ротора 756620.0 Claas 756620.0
260 Планки ротора 756621.0 Claas 756621.0
261 Вал D35x300 верх.зернов.елеват.  757105.0 Claas 757105.0
262 Ланцюг елеватора в зборі 757220.0 Claas 757220.0
263 Сегмент підбарабання 757439.1 Claas 757439.1
263 Шарнір кутовий  757792.0  Claas 757792.0
263 Шарнір кутовий 758247.0  Claas 758247.0
263 Шарнір кутовий 758248.0  Claas 758248.0
263 Фільтр гідравлічний 766538.0 Claas 766538.0
264 Ланцюг приводу шнека 767203.0 Claas 767203.0
265 Глазок пальця шнека  (603754.2) 777199.0 Claas 777199.0
266 Підбарабання (задня ч-на) 777531.0 Claas 777531.0
267 Амортизатор 784336.0 Claas 784336.0
267 Підшипник 792701.4 Claas 792701.4
267 Насадка вигрузна 792914.0 Claas 792914.0
268 Зірочка 795449.0 Claas 795449.0
269 Корпус швирялки 797625.0 Claas 797625.0
270 Корпус швирялки 797628.0 Claas 797628.0
271 Корпус 797629.0 Claas 797629.0
272 Кронштейн 797943.0 Claas 797943.0
273 Зірочка натяжна ланцюга елеватора 809053.1 Claas 809053.1
274 Ланцюг 19.05т 79го 818101.0 Claas 818101.0
275 Зірочка 818767.0 Claas  818767.0
276 Кільце 819809.3 Claas 819809.3
277 Фільтр гідравлічний 824836.0 Claas 824836.0
278 Фільтр гідравлічний 824836.0 Claas 824836.0
279 Хрестовина карданного вала жатки 941495.0 Claas 941495.0
280 Кільце розпірне 951631.0 Claas 951631.0
281 Колесо тарільчате 955376.1 Claas 955376.1
282 Вилка штифта  карданного вала 972460.0 Claas 972460.0
283 Вилка карданного вала жатки 972461.0 Claas 972461.0
284 Пружина 983156.1 Claas 983156.1
285 Болт сегмента   

 

Даний перелік не є вичерпний. Приймаємо замовлення на поставку

оригінальних запчастин згідно каталожних номерів замовника.